O nás

knirek

Náš příběh

Vegetariánská restaurace je v provozu od roku 2007 a obchod se zdravou výživou od roku 2004. Za dobu své činnosti využilo služeb obou provozoven téměř 1,9 miliónu lidí.

Připravujeme čerstvá a pestrá laktoovo jídla, ale také pokrmy pro vegany. Každý den si můžete vybrat z teplého a studeného buffé. Vaříme z kvalitních surovin. Neustále pro vás vymýšlíme nové receptury jídel. Naše samoobslužná restaurace nabízí možnost rychlého obsloužení se. Jídla je možné odnést s sebou. V letních měsících máme otevřenou letní zahrádku.

Naše pokrmy jsou nabízeny nejen těm, kteří se zajímají o zdravou výživu a zdravý životní styl, ale také těm, kteří chtějí ve své stravě vyzkoušet něco nového.  

K 10. výročí otevření restaurace jsme vydali 1. díl Vegetariánské kuchařky Maranatha, kterou si můžete objednat v našem Maranatha e-shopu. Naše prodejna a restaurace je zároveň místem, kde se lidé mohou dozvědět o chystaných aktivitách Společenského centra Bethany. Obchod i restauraci naleznete v Praze v administrativním komplexu Brumlovka. 

Naším zřizovatelem je Maranatha z.s.

 


logo


Obchod Maranatha

Doporučujeme Vám také navštívit naši prodejnu zdravé výživy Maranatha, která se taktéž nachází v přízemí budovy Brumlovka, naproti pizzerii Grosseto. Můžete si zde zakoupit většinu surovin k přípravě u nás podávaných jídel. Nabízíme zde kvalitní čerstvé pečivo, BIO potraviny, potraviny pro bezlepkovou dietu, čaje, bylinky, přírodní kosmetiku, ekologické prací a čistící prostředky.

www.obchodmaranatha.cz.

Nakupujte zdravé potraviny

Pokud máta rádi zdravý životní styl, a nebo s ním chcete začít, tak nakupujte potraviny v
našem zdravém obchodě Maranatha!

Top