Filozofie

knirek

Jíme zdravě - žijeme déle

Restaurace Maranatha je zde pro všechny, které zajímá zdravá výživa a zdravý životní styl. V celém prostoru restaurace se nekouří a nepodává žádný alkohol. Jak dokládají četné výzkumy, skladbou stravy lze ovlivnit naše zdraví a posílit imunitu, a také předcházet řadě civilizačních chorob.

Rádi bychom Vám ukázali, že bezmasá strava může být chutná a atraktivní, takže dokáže uspokojit i ty nejnáročnější strávníky, a která Vašemu tělu dodá potřebné živiny a pomůže Vám obnovit vnitřní energii. Nechceme jen potěšit a obohatit Vaše smysly chutí, vůní a barvou pokrmů, ale i inspirovat Vás pro Vaši domácí kuchyni.

Tomuto záměru je podřízen také výběr kvalitních a prověřených surovin, ze kterých naše pokrmy připravujeme, a které co nejvhodnějším způsobem uskladňujeme. Do naší nabídky zařazujeme v co největší míře BIO suroviny a chceme jejich podíl neustále zvyšovat. S touto naší snahou souvisí i používání pokud možno co nejšetrnějších způsobů tepelné úpravy, aby si jídlo udrželo většinu důležitých látek a svou nutriční hodnotu. Striktně se vyhýbáme surovinám, které obsahují umělá barviva, chemické konzervanty, různá umělá dochucovadla a látky zvýrazňující chuť, jako je například glutaman.

Abychom Vám zajistili co největší pestrost, sestavujeme každý týden nový jídelníček, takže jídla u nás Vám nezevšední. Snažíme se, aby naše nabídka následovala moderní trendy mezinárodní gastronomie, a také, aby si u nás každý mohl vybrat některý ze svých oblíbených pokrmů.


logo


Co nabízíme?

V naší restauraci Vám nabízíme možnost zdravě a v klidu poobědvat lehká a výživná jídla, která Vám však nezabrání podat plný pracovní výkon i v odpoledních hodinách, odpolední dobu si u nás můžete zpříjemnit kvalitními teplými nápoji v BIO kvalitě - bylinkovým, ovocným nebo zeleným čajem, či šálkem obilninové bezkofeinové kávy v několika příchutích. A pokud Vám nedostatek času neumožní u nás povečeřet, rádi Vám veškeré jídlo zabalíme s sebou, takže ušetříte čas nutný k přípravě pokrmů doma.
Každý všední den můžete využít nabídku Happy Hours, kdy Vám na studené a teplé pokrmy poskytujeme v době 15:00 - 18:00 hodin slevu ve výši 25% a v době 18:00-19:00 hodin slevu ve výši 50%!

K úhradě jídla můžete použít stravenky Sodex, Ticket Restaurant a Cheque Dejeuner, a také všechny běžné kreditní karty vyjma karet American Express.

Pokud byste si chtěli rozšířit Váš rozhled v oblasti zdravého životního stylu, můžete si u nás zakoupit naučnou literaturu či vegetariánské kuchařky, a nebo navštívit přednášky a semináře, které probíhají ve Společenském centru Bethany, které se nachází v areálu BB Centra.

Doporučujeme Vám také navštívit naši prodejnu zdravé výživy Maranatha, která se taktéž nachází v přízemí budovy Brumlovka, naproti pizzerii Grosseto. Můžete si zde zakoupit většinu surovin k přípravě u nás podávaných jídel. Nabízíme zde BIO potraviny, čaje, bylinky, přírodní kosmetiku, ekologické prací a čistící prostředky.

Radost Vašim blízkým a známým můžete udělat dárkovou poukázkou na jídlo v naší restauraci v hodnotách 200, 500 a 1.000,- Kč. V prostoru restaurace je pro Vaše obchodní schůzky a jednání k dispozici bezdrátový internet – WiFi.

Chcete zkusit netradičně oslavit svatbu, narozeniny, svátek, maturitu či promoci u nás? Vytvoříme Vám to nejlepší slavnostní menu z mezinárodní i domácí vegetariánské kuchyně dle Vašeho přání. Věříme, že chutné a přitom zdravé pokrmy spolu s interiérem restaurace, v němž jsou použity přírodními materiály, ve Vás zanechají nezapomenutelný zážitek a budete se k nám rádi vracet.

Napište nám hodnocení

Pokud jste navštívil naší restauraci, tak můžete napsat své hodnocení na naší facebookovou stránku.
Těšíme se na Vaše hodnocení!


Top